’t Martinuske Jaargang 5 nummer 1

’t Martinuske Jaargang 5 nummer 1

26 / okt

De zomer had dit weekend nog een laatste zeer aangename stuiptrekking, hoewel we in sneltempo afstevenen op de herfstvakantie. Als deze nieuwsbrief de wijde wereld ingaat en jullie dit editoriaal lezen, staat de vakantie zelfs al helemaal voor de deur en zullen wij met veel plezier de deur op en zwaaien om haar met open armen te ontvangen.
De start ligt nog vers in het geheugen, maar onze schoolmachine aka droomfabriek draaide tijdens een traditioneel druk eerste deel van het eerste trimester alweer op volle toeren. Het is met andere woorden tijd om al even weer de batterijtjes op te laden. We hopen dat iedereen intussen zijn draai op onze school gevonden heeft. Dan kunnen we samen na de vakantie in het thema van dit schooljaar weer verder grote dromen dromen!
Lees meer in ’t Martinuske van 27/10/2017.

De bijlage(n)